Czy jest odpowiedni dla dzieci?

Czasami zwykły katar u dorosłego, to niedogodność. Katar u noworodka, czy katar u małego dziecka to już duży dyskomfort, nie tylko dla chorego, ale też często utrudnienie dla całej rodziny.

U niemowląt przewody nosowe są dużo węższe niż u dorosłych, dlatego mogą się czasem niemal całkowicie zamknąć, a to może prowadzić do znacznych zaburzeń oddychania. Starsze dzieci z kolei, nie potrafią jeszcze dobrze zadbać o higienę swojego nosa.

Katar, a także zasychająca wydzielina u małego dziecka sprawiają, że oddychają przez usta, źle śpią, grymaszą przy jedzeniu, zaczynają kaszleć.

W takich chwilach, opieka nad chorym dzieckiem, tak jak i opieka nad noworodkiem nie jest łatwa. Po Twojej głowie krąży jedno proste pytanie: Co na katar u niemowlaka? Twoje maleństwo liczy na Ciebie, a Ty wybierasz dla niego to, co jest najlepsze, coś coprzyniesie ulgę, w komfortowy i bezpieczny sposób.


Dlatego Disnemar wspomagając dzielne mamy w wyzwaniach dnia codziennego, stworzył wyjątkowy produkt z uwzględnieniem specyficznych potrzeb małych dzieci. Odpowiedź na katar dla niemowlaka - tylko Disnemar baby!

Disnemar baby to fizjologiczny, izotoniczny roztwór soli mineralnych, z unikalnym pediatrycznym aplikatorem tworzącym delikatną mgiełkę. Disnemar baby jest delikatny dla śluzówki nosa, a mgiełka w przyjazny dla nosków sposób, rozrzedza wydzielinę i przynosi ulgę małym noskom. Aplikacja roztworu soli dzięki rozpyleniu jej do postaci bardzo delikatnej mgiełki pozwala na podanie w każdej pozycji - również leżącej, przez co można łatwiej ją zaaplikować nawet dzieciom, które nie potrafią jeszcze siedzieć.

Disnemar jest roztworem izotonicznym soli mineralnych, a to oznacza, że stężenie soli jest fizjologiczne czyli takie same w jakim żyją komórki naszego organizmu.

Co wyróżnia Disnemar baby?

  • Aplikacja– w postaci delikatnej mgiełki jest przyjemna i bezpieczna dla małych dzieci
  • Pediatryczny aplikator, odpowiedni nawet dla małych nosków izotoniczny, fizjologiczny roztwór soli mineralnych, odpowiedni nawet dla bardzo delikatnej śluzówki nosa małych dzieci i niemowląt
  • Może być stosowany u noworodków od 1 dnia życia 
  • Odpowiedni dla alergików
  • Budowa aplikatora zapewnia utrzymanie czystości i budowy roztworu - można aplikować w każdej postaci ciała (aplikacja również na leżąco)
  • Wydajne opakowanie – aż 250 dawek

Więcej szczegółów